راه های تماس با ما:

تنها کافیست فرم زیر را تکمیل کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند!

درخواست تماس

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

فروش تجهیزات دندانپزشکی در سراسر کشور

دنتی شاپ، فروشنده انواع ابزار تخصصی و عمومی در زمینه دندانپزشکی می باشد که فعالیت خود را از سال 1394 شروع کرده است و با سابقه ای 7 ساله از پیشگامان فروش انواع تجهیزات دندانپزشکی در سطح تهران از جمله انقلاب ، جمهوری ، آزادگان ، طالقانی و… می باشد که البته شایان ذکر است که خدمات تجهیزات دندانپزشکی دنتی فقط و فقط به تهران محدود نمی شود، بلکه این حومه کاری به صورت کاملا گسترده در سر تا سر ایران از مازندران ، البرز در شمال کشور گرفته تا به اصفهان ، شیراز و کرمان در جنوب و… از کرمانشاه ، تبریز و همدان در غرب تا به مشهد ، گرگان و یزد در شرق کشور. دنتی از معدود فعالان فروش ابزار متنوع دندانپزشکی در کشور می باشد که حتی به صورت بین المللی و بین کشوری هم فعالیت می کند. پس این فرصت طلایی را از دست ندهید و همین حالا سفارشات خود را به یکی از مطمئن ترین ها در این حیطه کاری بسپارید. کافیست یکبار از فروشگاه ما دیدن کنید تا از مشتریان همیشگی محصولات ما شوید. برای ورود به فروشگاه بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

قیمت تجهیزات دندانپزشکی در فروشگاه دندانپزشکی دنتی
تعمیر تجهیزات دندانپزشکی

اگر یک دندانپزشک هستید، مطمئنا با مشکلات تهیه تجهیزات و لوازم دندانپزشکی خود بار ها و بار ها مواجه شده اید که البته امری کاملا طبیعی است. گرچه بعضی مشکلات طبیعی نیز گاه و ناگاه مبدل به یک فاجعه بسیار بزرگ در زندگی شما می شوند چه بسا این فاجعه گریبان گیر حرفه و شغل شما بشود. تهیه لوازم دندانپزشکی ممکن است گاهی گران قیمت، بدون کیفیت، بدون برنامه ریزی و تاخیر بسیار انجام بشود، که تمامی این موارد مانند تیری سهمگین بر سر و روی شغل شما دندانپزشک عزیز هستند که چند بار استمرار این مشکلات کافیست تا شما به کل بیماران و مشتری های خود را از دست بدهید. بدون شک در دنیای رقابتی امروز اگر شما خدمات خود را آن طور که باید ارائه ندهید، به میزان کافی رقیب کاری وجود دارد که با تبلیغات گسترده کم کاری های شما را جبران کنند و در یک چشم به هم زدن مشتری های شما را متعلق به خود کنند. حال با این اوضاع راه حل مشکل شما چیست؟ چگونه مشتری خود را برای همیشه نزد خود نگه دارم؟ چگونه با بهترین قیمت بهترین کیفیت را در شرایط گرانی های جامعه ی جهانی ارائه دهم؟

پاسخ به این سوال خیلی ساده تر از آن است که تصورش را می کنید. سعی کنید همیشه ابزار و تجهیزات خود را از مراکز معتبر و با کیفیت و قیمت خوب تهیه کنید، و چه انتخابی در زمینه فروش ابزار دندانپزشکی بهتر از دنتی است؟ ما تمامی تجهیزات دندانپزشکی خود را با نازلترین قیمت و تضمین کیفیت به شما عزیزان ارائه می دهیم، و همیشه و همیشه در کنار شما هستیم تا هیچ وقت به مرحله از دست دادن مشتری خود نرسید. همین حالا از روش های بالا اقدام به تماس با ما کنید تا این بار عظیم تهیه به موقع ابزار دندانپزشکی را از روی دوشتان بردارید….