با دنتی بیشتر آشنا شوید!

دنتی از کجا شروع شد؟

شرکت کیان طب که با نام تجاری دنتی در فضای مجازی شناخته می شود، فعالیت خود را از سال 1394 آغاز کرد و مانند هر موسسه دیگری که در ابتدای راه و مسیر کاری می باشد، شرکتی کوچک با آینده ای تقریبا روشن بود. که البته از روشنی آینده منظور موفقیت حتمی نیست، بلکه ایده ای است که بخاطر آن هر سرمایه گذاری ممکن است دست به ایجاد موقعیت شغلی بکند که به جرات در بیشتر مواقع آن کسب و کار با شکست مواجه می شود. اما المانی که دنتی را نسبت به سایر رقبا در حیطه کاری خود جدا می کرد ایده پردازی نوین آن بود که همین ایده پردازی دیری نگذشت که دنتی را به کسب و کاری که در حال حاضر هست رساند، یعنی یکی از بهترین و معتبرترین فروشندگان انواع گوناگون تجهیزات دندانپزشکی. دنتی با برنامه ریزی دقیق و پیشگیری اصول بی نقص تصمیم به ایجاد یک برند بزرگ نه تنها در سطح محلی یا استانی بلکه در سطح کشور و جهانی گرفت. دنتی پس از مدت کوتاهی توانست به تمامی اهداف خود دست پیدا کند و چه کم و چه زیاد کسب و کار خود را در بستر کشور گسترش دهد و در حال حاضر این قابلیت را برای تمامی مشتریان خود فراهم کرده است که حتی بدون پیگیری مکرر بتوانند به تمامی خدمات مورد نظرشان دست پیدا کنند.

در این صفحه قرار است که بیشتر با دنتی آشنا بشوید هر چند که توضیح تمامی این داستان 7 یا 8 ساله خارج از حوصله می باشد. گرچه ما در حد توان این مسیر دور و دراز را به شکل کاملا خلاصه برای شما عزیزان فراهم آورده ایم.

قیمت تجهیزات دندانپزشکی
فروش محصولات دندانپزشکی
255
کاربران سایت ما
386
مشتریان رضایتمند
15
اعضای تیم
2
دفتر کاری ما

چرا دنتی متمایز است؟

این سوال به قطع یقین برای تمامی کاربرانی که تاکنون مطالب و محتوای سایت ما را مطالعه کرده اند پیش آمده است، که واقعا چه چیزی باعث اعتماد به نفس بالای ما در تعریف و تمجید از کسب و کار نوپای خود شده است و اینکه واقعا فرق دنتی با رقبای دیگر خود که شاید حتی نامدار تر بوده اند و هستند چیست؟

برای پاسخ به این سوال باید ابتدا به این سوال جواب بدهید، معیار های من برای ارزش گذاری و تعیین یک کسب و کار موفق و عالی رتبه چیست؟ اگر جواب سوالتان تنها و تنها محدود به عقاید شخصی و جزئی، با در نظر گیری جوانب محدودی از یک کسب و کار می شود، پس شاید دنتی که در نگاه اول بسیار از خود راضی و مغرور و متکبر به نظر می رسد، انتخاب شما نباشد. اما مادامی که بستر فکری و عقیدتی خود را گسترش می دهد و تمامی جوانب و توانایی های یک برند را در نظر می گیرید، به صراحت متوجه خواهید شد که نه تنها در یک وبسایت ساده چون فضای مجازی ای که در حال حاضر در آن حضور دارید دنتی بهترین است، بلکه در خدمات رسانی آن هم به شکل بین المللی، دنتی واقعا معجزه ای است برای  تمامی دندانپزشکان محترم که به راحتی  تمام بتوانند به تمامی ابزار و تجهیزات دندانپزشکی، از ساده ترین موارد چون کامپوزیت ها و فایل های عصب کشی تا به پیچیده ترین دستگاه های این زمینه کاری از جمله یونیت های دندانپزشکی و توربین ها  دست پیدا کنند. 

با بهترین و نازلترین قیمت تجهیزات دندانپزشکی را تهیه کنید...

دنتی نسبت به تمامی رقبای خود ارزان تر و با کیفیت تر است. از شیر مرغ تا جان آدمی زاد را در تجهیزات دندانپزشکی از دنتی تهیه کنید.

جهت برقراری تماس با ما بر روی شماره های زیر کلیک کنید تا مستقیما به اپراتور های ما وصل شوید:

با دنتی لازم نیست پیگیری کنی!

یکی دیگر از ویژگی های بی همتا و بی رقیبی که در دنتی ارائه می شود، پیگیری کالا ها می باشد، البته نه از سمت شما مشتریان و دندانپزشکان عزیز، بلکه از سمت ما!

مطمئنا برایتان سوال شده است که منظور از اینکه تمامی پیگیری ها را دنتی انجام خواهد داد چیست؟ بیایید اینگونه شروع کنیم که بیشتر مشتریان ما کسانی بوده اند که نیاز به فقط یکبار خرید نداشته اند، بلکه دندانپزشکان و پزشکانی هستند که برخی هر روز، برخی هر هفته و برخی ماهانه از ما خرید می کنند. اما به نظر شما در دنیای کسب و کار امروز، ممکن است شرکتی همواره با کیفیت ثابت و قیمت باور نکردنی پایین و به تعداد بالا، از هر نوع کالا را به صورت روزانه و بدون تاخیر برای شما ارسال کند؟ اگر فکر می کنید جواب این سوال خیر هست، پس همین حالا به شما می گوییم که دنتی جواب های نه شما را بله می کند. اگر شک دارید، فقط کافیست بر روی دکمه های تماس با ما، و یا شماره های تلفن ما کلیک کنید و درخواست خودتان را بدون کم و کاستی از دنتی بخواهید و نظاره گر باشید که چگونه دنتی خلاف جوابتان را ثابت می کند. 

ما همواره کیفیت و خدمات خود را تظمین می کنیم و به شما عزیزان اطمینان خاطر می دهیم که با یک بار خرید از ما دیگر هرگز به دنبال شرکت فروش تجهیزات دندانپزشکی دیگری جز دنتی نخواهید رفت……

ارائه تمامی خدمات فروش تجهیزات دندانپزشکی در سطح کشور!

دنتی، ارائه دهنده بهترین و با کیفیت ترین کالاهای دندانپزشکی

با بیش از 7 سال سابقه فروش، بهترین و معتبر ترین انتخاب شما در خرید انواع ابزار آلات دندانپزشکی هستیم. پس وقت را از دست ندهید و همین حالا شانس خود را با دنتی امتحان کنید تا مشتری همیشگی و وفادار ما شوید. راه های ارتباطی با ما از طریق فضای مجازی:

دنتی را در همه جا تجربه کنید!

ما مفتخر هستیم برخی از مناطق بستر خدمات رسانی دنتی که نسبت با سایر مناطق دارای مشتریان بیشتری در درون کشور است را به شما عزیزان معرفی کنیم. امیدواریم که شما نیز به زودی ها زود به خانواده بزرگ، وفادار و همیشگی دنتی بپیوندید تا هم ما از وجود شما مفتخر شده و هم شما از خدمات بی همتای دنتی استفاده ببرید.

  مسیر های ارتباطی